Home » Bez tēmas » Labo darbu nedēļā – palīdzība “Ulubeles” iemītniekiem

Labo darbu nedēļā – palīdzība “Ulubeles” iemītniekiem

17.oktobrī 2.b un 2.c klases skolēni apciemoja dzīvnieku patversmi “Ulubele”. Uz turieni tika nogādāti ziedojumi no mūsu skolas audzēkņiem, kas piedalījās šo klašu izsludinātājā akcijā.

Patversmē otrklasnieki piedalījās “Sirsnības stundā”. Tās laikā varēja apciemot dzīvniekus, noklausīties darbinieku stāstījumu par dzīvniekiem, to sarežģītajiem dzīves ceļiem, uzzināt, kā praktiski darbojas patversme. Svarīgākais, kas katra bērna sirsniņā palika no šīs viesošanās, izteikts vienā teikumā – mēs esam atbildīgi par tiem, ko pieradinām.

Skolotājas A.Orlova un L.Purena kopā ar saviem audzēkņiem saka milzīgu paldies visiem skolas bērniem un vecākiem, kas bija atsaucīgi un gādāja ēdienu, pakaišus, segas u.c. patvermes iemītniekiem noderīgas lietas.  “Ulubeles” dabinieki arī saņem paldiesvārdus par laipno uzņemšanu un sniegtajām zināšanām!