Home » Bez tēmas » Dāvidam – sudraba godalga dambretē

Dāvidam – sudraba godalga dambretē

Zemgales reģiona sporta spēlēs dambretē sudraba medaļu ieguva Dāvids Burmistrovs – Bauskas pilsētas pamatskolas 4.a klases audzēknis.

Mūsu skolā 12. martā sacentās izcilākie Zemgales dambretisti no Dobeles, Saldus, Engures, Tīnūžiem un citām vietām. U-11 grupā startēja 53 dalībnieki jeb 13 vienības. Komandu kopvērtējumā mūsu skolas 4. klases audzēkņi – Dāvids Burmistrovs, Mārcis Štāls un Zane Vrubļevska – ieguva 3. vietu un tika pie bronzas godalgas. Mūsu skolas audzēkņu komanda tikai par puspunktu atpalika no 1. vietas laureātiem.

Dambretes lielmeistars Dāvids Burmistrovs (4.a klase) kārtējo reizi lieliski apliecināja prāta asumu un 29 puišu vidū tika nominēts par otru labāko dambretes meistaru visā Zemgalē. Attapību labi demonstrēja arī Mārcis Štāls (4.b klase) – kopvērtējumā puisis ieguva 11. vietu. Gājienus nopietni pārdomāja Zane Vrubļevska (4.a klase) – 24 meiteņu vidū viņa ierindojās 12. vietā. Par dambretistu augstajiem rezultātiem priecājas visa skolas saime, īpaši gandarīti ir Dāvida klases audzinātāja Līga Purena un sporta skolotājs Rihards Krūmiņš.

U-14 grupā dambreti spēlēja 5.b klases meitenes Laura Butevica, Gerda Veršinska un Enija Viktorija Andrejeva no 7. klases. Ļoti labi startēja Laura Butevica – meitene 30 dalībnieču vidū ierindojās 5./6. vietā. G. Veršinska bija 18., E. V. Andrejeva – 21. Meitenes 14 komandu kopvērtējumā ieguva 10. vietu.

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas dambretes treneris un spēļu rīkotājs Māris Bergs teic paldies visiem spēļu dalībniekiem un mūsu skolas kolektīvam, kas turnīram atvēlēja un sakārtoja telpas.

dambrete-burmistrovs