Home » Bez tēmas » Noskaidroti labākie skatuves runas meistari

Noskaidroti labākie skatuves runas meistari

Dažādu klašu skolēni 8. martā skolas zālē uzstājās ar skaistiem dzejas un prozas tekstu priekšnesumiem – notika skolas skatuves runas konkurss. Skanēja daudz mīlestības vārdu Tēvzemei, mājām, ģimenei, draugiem – visam, kas mūs dara stiprus. Liels prieks, ka konkursā ik gadu ļoti pārliecinoši uzstājas jaunāko klašu meitenes un puiši. Fotogrāfijā redzami mūsu skolas labākie skatuves runas meistari.

Ceļazīmi uz Bauskas un Rundāles novada konkursu ieguva četri lieliski runātāji – Sems Patriks Paļulis (2.a klase), Elīna Elizabete Daugule (3.b klase), Samanta Cielava (7. klase) un Elīna Pole (8.a klase). Skolēnus konkursam sagatavoja skolotājas Roze Bruģe, Gunta Spure, Inga Briede un Dina Ālmane. Paldies par pasākumā dāvātajām emocijām!

skatuves_runa