Home » Bez tēmas » Māsiņas Laura un Elīza – konkursa laureātes

Māsiņas Laura un Elīza – konkursa laureātes

Bauskas un Rundāles novada 1. – 4. klašu skolēni piedalījās vizuālās mākslas konkursā „Viļa Plūdoņa dzejas tēlu pasaulē”. Konkurss noslēdzās 7. martā. Liels prieks par mūsu skolas meitenēm – māsiņām Elīzu un Lauru Lakoviču-Lakovicu –, kuru zīmējumus žūrija novērtēja ļoti augstu.

3.a klases audzēkne Laura Lakoviča-Lakovica ieguva 3. vietu. Meiteni konkursam sagatavoja klases audzinātāja Aija Dūmiņa. Ļoti labi veicās arī Lauras mazajai māsiņai – 1.b klases audzēkne Elīza konkursā ieguva atzinību. Par meitenes skaistajiem darbiem un centību priecājas viņas klases audzinātāja Inta Šarikova.

2014. gads Bauskas novadā ir pasludināts par rakstnieka Viļa Plūdoņa gadu. Visa gada garumā iecerēti daudzi rakstniekam veltīti pasākumi un konkursi. Mūsu skolas audzēkņi aktīvi tajos iesaistās. Mēs taču varam būt lepni, jo katru dienu savā skoliņā ieejam no ielas, kam piešķirts rakstnieka Viļa Plūdoņa vārds!

zakisi_ilustr