Home » Bez tēmas » Savācām vairāk nekā piecas tonnas makulatūras

Savācām vairāk nekā piecas tonnas makulatūras

Noslēdzies makulatūras vākšanas konkurss „Tīrai Latvijai”. Konkurss ik gadus apvieno simtiem izglītības iestāžu un tūkstošiem bērnu. Tā mērķis – kopīgi saudzēt un taupīt dabas resursus. Cītīgi makulatūru vāca vairāki mūsu skolas audzēkņi un darbinieki, lieliski palīgi bija bērnu vecāki un vecvecāki.

Ik pa laikam ar milzīgu makulatūras kravu skolā ieradās 2.b klases meiteņu Janīnas un Nadīnas Šumeiko tētis. Lieliski palīgi bija 6.a klases audzēknes Loretas Purviņas vecvecāki. Loretas vectētiņš uz skolu atveda tik lielu makulatūras kravu, ka visai 6.a klasei nācās to šķirot un fasēt visu pēcpusdienu. Lielus makulatūras saiņus uz skolu atveda arī Loretas vecmāmiņa Mudīte. Visvairāk makulatūras savāca 2.b klase – 1156 kilogrami. Individuāli visaktīvākā makulatūras vācēja bija Loreta Purviņa – 916 kilogramu.

Mums izdevās no nociršanas izglābt vairākus kokus. Konkursa rīkotāja „Zaļā josta” sola, ka par katru savākto makulatūras tonnu no SIA “Papīrfabrika “Līgatne”” mūsu skola saņems piecus kilogramus biroja vai zīmēšanas papīra. Maijā Rīgā notiks konkursa noslēguma pasākums ar mūziķu uzstāšanos un radošajām darbnīcām. Cerams, ka arī mūsu skolas pārstāvji tiks uzaicināti uz čaklāko makulatūras vācēju sumināšanas sarīkojumu.

Klase

Makulatūra (kg)