Home » Bez tēmas » Veicam eksperimentus ķīmijā, bioloģijā un fizikā

Veicam eksperimentus ķīmijā, bioloģijā un fizikā

Bauskas Valsts ģimnāzijā 14. martā notika interesants un izzinošs dabaszinību konkurss „Gribu pētīt un uzzināt pats” 7. – 9. klašu audzēkņiem.

Skolēni veica eksperimentus dažādās jomās. Mūsu skolu pārstāvēja spēcīga komanda. Katrīna Paegle un Madara Žemaite eksperimentēja ķīmijā, Reinis Krūmiņš un Amanda Saulīte (visi no 9. klases) – fizikā, Linda Platā (8.b klase) un Beāte Kate Hegenbarte (7. klase) – bioloģijā. Savukārt Karolīna Auziņa (8.a klase) un Amanda Broka (7. klase) veica atjautības uzdevumus matemātikā .

Konkursā piedalījās septiņas komandas no mūsu novada skolām. Katrā sekcijā darbojās paši dalībnieki, demonstrējot prasmes un zināšanas dabaszinību priekšmetos. Priecājamies par mūsu skolēnu sasniegumiem – Katrīna un Madara ieguva nomināciju „Labākie eksperimentētāji ķīmijā”, 2. vietu par fizikas eksperimentiem izcīnīja Reinis un Amanda. Paldies par skolēnu sagatavošanu un iedrošināšanu skolotājām Guntai Birštei un Olgai Vinogradovai!

dabaszinibas_eksper