Home » Bez tēmas » Godina skolotājas Baibu Apšāni un Ingu Junkurēnu

Godina skolotājas Baibu Apšāni un Ingu Junkurēnu

Baiba Apšāne - «Gada skolotājs sākumskolā»Bauskas kultūras centrā ceturtdien, 27. novembrī, tika godināti Bauskas novada labākie skolotāji. Starp 34 Bauskas novada pedagogiem tika nominētas arī mūsu skolas skolotājas Baiba Apšāne un Inga Junkurēna. Viņas no mūsu skolas skolotāju vidus tika izvirzītas par labiem skolēnu sasniegumiem, ilggadēju un radošu pedagoģisko darbu.

Baiba Apšāne saņēma titulu «Gada skolotājs sākumskolā». Pasākuma vadītāja Veronika Puķe īpaši uzteica skolotājas B. Apšānes un citu pedagogu izdomu, sagatavojot skolēnus dažādiem konkursiem, bet burvju mākslinieks Dmitrijs Bubins pārsteidza visus ar saviem trikiem.

B. Apšāne darbā turpmāk varēs izmantot dāvanā saņemto planšetdatoru. Arī skolotāja I. Junkurēna saņēma vērtīgu balvu.

Sirsnīgi sveicam!