Home » Bez tēmas » Ciemos pie Bauskas ugunsdzēsējiem

Ciemos pie Bauskas ugunsdzēsējiem

Maija nogalē Bauskas pilsētas pamatskolas 5.b klase viesojās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Bauskas daļā. Tur bija Atvērto durvju diena, un darbinieki mūs laipni uzņēma. Izpētījām ugunsdzēsēju mašīnas un ekipējumu, pielaikojām ugunsdzēsēja-glābēja tērpu, tas bija ārkārtīgi smags  un uzvilkt to minūtes laikā ne visiem izdevās. Turējām ar ūdeni pildītas šļūtenes. Kad tika paaugstināts spiediens, bija grūti nostāvēt kājās un kur nu vēl noturēt šļūteni! Ugunsdzēsēji pastāstīja par savu darba ikdienu, savu profesiju, par to, kā “112” tiek pieņemti zvani par nelaimes gadījumiem. Noslēgumā saņēmām jaukas dāvaniņas. Paldies viesmīlīgajiem Bauskas ugunsdzēsējiem, īpaši Edgaram Šermukam, par laipno uzņemšanu!