Home » Bez tēmas » Sportisks un karsts skolas gada noslēgums

Sportisks un karsts skolas gada noslēgums

Tradicionālajā sporta dienā – 30.maijā 2.-8.klašu skolēni pulcējās Bauskas stadionā. Sporta skolotāji Raivis Maķevics un Ieva Šteinberga bija skolēniem sarūpējuši 6 dažāda veida sportiskās aktivitātes – orientēšanos stadionā, “vistas akluma”stafeti, stafetes ar futbola un basketbola bumbām, kā arī ar frīsbija disku. Pats grūtākais visiem dalībniekiem likās stafešu skrējiens, ja gaisa temperatūra jau tobrīd bija ap 30 grādiem. Bet vecāku, skolēnu klasesbiedru un pedagogu atbalsts ļāva visu paveikt godam. Priecēja arī klašu vienotais noformējums , izdomātie uzmundrinājuma saukļi un 3.b klases talismans (paldies Nikolas Šikovas mammai!). Sporta dienas veiksmīgā norisē ļoti ieinteresēti bija arī vairāki skolēnu vecāki. Īpašs paldies Alises Kalderauskas mammai Andai, Krisofera Puķāne tētim Mārtiņam,  kā arī katram , kas palīdzēja – ar padomu, ar uzmundrinājumu un arī ar ūdens malku vajadzīgā brīdī! Pēc sacensībām visi saņēma diplomus un saulainās balvas – melones. Uzvarētāji bija visi, kas pavadīja kopā šo saulaino, karsto un sportisko dienu. Ieskaties galerijā!