Home » Bez tēmas » Startē “ZZ Čempionāta” finālā

Startē “ZZ Čempionāta” finālā

Maija izskaņā uz startiem “ZZ Čempionāta” finālā Ropažu novadā devās Bauskas pilsētas pamatskolas 5.a, 5.b un 7.b klase.

Baltijā vērienīgāko skolēnu prāta un sporta spēļu finālā katrai komandai bija jāveic uzdevumi astoņos posmos. Kā stāsta skolēni, bijis interesanti – vajadzēja skrienot ražot enerģiju, lai pārvietotu nelielu auto, adrenalīnu nodrošinājis brauciens ar kartingu, ar ūdeni pildītu balonu mešana. Visgrūtāk bijis airēt supdēli un, orientējoties mežā, rast atbildes uz āķīgiem jautājumiem.

Lai nokļūtu finālā, klasei īsā laikā bija jāveic daudz uzdevumu. Bērni tagad lepojas ar Ginesa rekordu grāmatas cienīgu klases rekordu, īpašu karogu un vairākām īsfilmām. Klašu audzinātājas Solveiga Gudkova, Ieva Mašale un Olga Vinogradova teic paldies par atbalstu skolēnu vecākiem un sporta skolotājiem Ilonai Dramačonokai un Raivim Maķevicam.