Home » Bez tēmas » Pagūst paēst putru pagalmā

Pagūst paēst putru pagalmā

Mūsu skolas atjaunotajā pagalmā 8.septembrī valdīja liela rosība. Tradicionālajos Bauskas pagalmu un putras svētkos mūsu skolēni un skolotāji bija parūpējušies par dažādām aktivitātēm svētku dalībniekiem. Sportiskas stafetes, prāta spēles, dažādas praktiskas  darbošanās un tirdziņš – tik daudzveidīgs piedāvājums jautrai laika pavadīšanai bija pieejams mūsu pagalmā. Anna no 5.klases vadīja cepuru darbnīcu, 6.b klase piedāvāja apgleznot seju, 8.b klase bija noorganizējusi dziesmu minēšanas spēli, Marta no 6.a vadīja maisiņu mešanas atrakciju, Paula no 5.a piedāvāja veidot ziedu rotas. Un kur tad vēl gardā putra, ko pa skolas ēdnīcas logu dalīja skolotājas Donerblica un Kondrotaite! Šo visu palīdzēja noorganizēt skolotājas D.Ālmane, S.Gudkova, D.Sējēja, I.Šarikova. Fotogalerijā – daži mirkļi no svētkiem.