Home » Bez tēmas » Sporta laureāts – 2018

Sporta laureāts – 2018

June 2019
M T W T F S S
« May    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

..bija ikgadējais Bauskas un Rundāles novada pasākums, kas pulcēja labākos šo novadu sportistus. Tika nominēti panākumiem bagātākie dažādos sporta veidos. Direktors Jānis Rumba sveica mūsu skolas skolēnus, kas izcēlušies ar labiem rezultātiem sportā. Tie ir – vieglatlēti Dāvids Kozlovskis, Arvis Sūna, Jorens Maskals, Samanta Dorči. Dambretē starp labākajiem – Keita Enija Platā, Renārs Staškevics, Jānis Rumba, Roberts Maikūns, Ričards Ceruss, Zane Lea Zunda, Reinis Štāls. Basketbolā panākumus guvuši Alens Andrejevs, Raimonds Lavenieks, Arvis Sūna. Izrādās, ka pauerliftingā labi panākumi Renāram Vītoliņam, bet florbolā uzteikti Renārs Gulbis un Pēteris Vinogradovs. Ūdensmotosportā balvas saņēma Ralfs Zaharčenoks un Elīza Lakoviča – Lakovica. Tika pasniegtas arī veicināšanas balvas. Tās saņēma Edvards Sniedzītis, Kaspars Pīpiņš, Sems Patriks Paļulis un Emīls Polovko (basketbols), Krists Kārkliņš (futbols) un Sanija Maskale (vieglatlētika). Skola saņēma skolēnu sporta spēļu veicināšanas balvu 1.skolu grupā. Sveicam visus nominantus un vēlam, lai līdzās augstajiem sasniegumiem sportā tikpat labi panākumi arī mācībās, 1.pusgadu noslēdzot!