Home » Bez tēmas » Vai Tu tā vari?

Vai Tu tā vari?

May 2021
M T W T F S S
« Apr    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

“Tādi mēs esam”. Tāds ir nosaukums pasākumiem, kas 11.un 12.aprīlī notiek mūsu skolā. 1.-4.klašu skolēni veidojuši savas  un klases vizītkartes, tajās parādot individuālās un kolektīvās prasmes un talantus. Ceturtdienas pasākumu atklāja 6.b klase ar savu “Popielas “priekšnesumu, iedrošinot mazākos justies uz skatuves brīvi. 3.a klase visus iepriecināja ar deju, dziesmu un anekdošu virpuli. 3.b klasi pārstāvēja drosmīgais Rainers, kurš 15 sekundēs iztukšoja ūdens pudelīti. 4.a klase vienā dejā bija ietvērusi ļoti daudzas profesijas – redzējām pavārus, dejotājus, celtnieku, remontstrādnieku, sportistu, triku meistaru un citus. Bērni atzina, ka gribētu savu priekšnesumu parādīt vēlreiz, jo ļoti patikusi gatavošanās tam. 4.b klases priekšnesumā bija stāsts par klases veiksmēm konkursos un labajiem darbiem, kas bija veidots kā prezentācija. Uzstājās klases labākie runātāji, vingrotājas un bumbas un kendamas pavēlnieki.

12.aprīlī skolas zālē satikās 1.b, 2.a un 2.b klases. Šoreiz iedrošināt mazos bija ieradušās abas 5.klases ar saviem priekšnesumiem. 5.a bija iejutušies pavāru lomā, ne velti viņu audzinātāja ir mājturības skolotāja D.Sējēja. Skolotājas D.Aļmanes audzinātā 5.b klase dziesmā mēģināja izsekot Sprīdīša gaitām. Bērnu priekšnesumi bija ļoti vienoti, varēja uzzināt katrai klasei raksturīgo. 1.b klases moto “Esam braši, ļoti aši, visu mākam darīt paši!”. Kopā ar skolotāju A.Orlovu bērni demonstrēja līnijdeju elementus, runāja dzejoļus. 2.a klase rādīja, kā kopā gaida pavasari un priecājas par tā atnākšanu dabā. 2.b klases vienojošais vārds ir – DAMBRETE, bet skolēnu vaļasprieki un ārpusskolas jomas ir ļoti dažādas – mūzika, sports, rokdarbi. To visu viņi mācēja ielikt vienā lielā dzejolī, kurā jaušams skolotājas I.Šarikovas rokraksts. Abu pasākumu iniciatore un vadītāja bija direktora vietniece Iveta Semjonova. Prieks, ka Talantu dienas tradīcija skolā dzīvo, jo bērni pēc pasākuma atzina, ka uzzinājuši daudz jauna par saviem līdzaudžiem.