Home » Bez tēmas » Klēra Kuļikauska piedalās novadu konkursā “Gada skolēns”

Klēra Kuļikauska piedalās novadu konkursā “Gada skolēns”

Tradicionālā  starpnovadu konkursa “Gada skolēns” dalībnieku radošais konkurss notika Bauskas KC zālē 11.aprīlī. Tur satikās vis, vis, vis  – erudītākie, strādīgākie, drosmīgākie… Skolēnu radošumu vērtēja ļoti nopietna izglītības un kultūras speciālistu žūrija  no Rundāles, Vecumnieku, Iecavas un Bauskas novadiem. Vērtētājiem bija jāsalīdzina 29 (10 vidusskolēni un 19 pārstāvji no pamatskolas 8.-9.klasēm) dalībnieku prasme sevi prezentēt un radoši izpausties. Bauskas pilsētas pamatskolu konkursā pārstāvēja 9.a klases skolniece Klēra Kuļikauska. Meitene atraktīvā prezentācijā iepazīstināja konkursa dalībniekus un žūriju ar savu personību- vērtībām, sasniegumiem, iecerēm. Tas viņai izdevās pārliecinoši un ar smaidu. Klēras lielais atbalsts visos viņas centienos ir ģimene, arī šoreiz zālē par viņu īkšķi turēja mamma Māra. Klēras talants, aizraušanās un nākotnes nodomi ir saistīti ar flautas spēli. Šī instrumenta iespējas Klēra demonstrēja savā radošajā priekšnesumā, sajūsminot klātesošos ar 21.gs. modernās mūzikas profesionālu izpildījumu. Topošās flautistes panākumu pūrā ir godalgas no daudziem konkursiem gan flautas, gan klavierspēlē. Vislielākais prieks un gandarījums – iekļūšana Latvijas Jauniešu pūtēju orķestrī, šogad vasarā kopā ar to Klēra dosies uz Čehiju. Šobrīd dienas kārtībā ir gatavošanās  konkursa “Latvijas talanti” 2.kārtai .

Kādi būs šī konkursa rezultāti, uzzināsim 9.maijā, kad visi dalībnieki pulcēsies Rundāles pilī uz konkursa noslēguma pasākumu. Lai veicas visiem, bet it īpaši Tev, Klēra!