Home » Bez tēmas » Ceturtie skolā iegūst velosipēda vadītāja apliecību

Ceturtie skolā iegūst velosipēda vadītāja apliecību

Šogad eksāmenu kārtošana mūsu skolā neattiecas tikai uz skolas beidzējiem. Savas zināšanas bija nolēmuši pārbaudīt arī 4.klašu skolēni. Viņu mērķis bija iegūt velosipēda vadītāja apliecību. Savu pedagogu Guntas Spures, Aijas Dūmiņas un vairāku skolēnu vecāku rosināti, ceturtklasnieki izmantoja iespēju, ko piedāvā CSDD-  piedalīties projektā, kārtojot eksāmenu savā skolā.  Tā veiksmīgu norisi nodrošināja datorikas skolotājs Jāzeps Širvis. Darbā ar skolēniem pedagogi izmantoja CSDD izstrādāto mācību un metodisko līdzekli sākumskolai „Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”. Tika cītīgi apgūti noteikumi, kārtots eksāmens un tā rezultāts ir iepriecinošs. 23 ceturto klašu skolēni vasarā drīkst patstāvīgi piedalīties ceļu satiksmē, kā to paredz satiksmes noteikumi, jo viņiem ir “tiesības”!

Lai droša vasara un paldies pedagogiem un CSDD par sadarbību!