Home » Bez tēmas » 2.b klase “saputrojas”

2.b klase “saputrojas”

2.b klases skolēni kopā ar audzinātāju Anželiku Orlovu un Nikolas mammu Danu Bulu iesaistījās AS “Rīgas Dzirnavnieks” rīkotajā ikgadējā programmā. Šogad tēma bija “Putras žurnālisti”. Klasē kopīgi tika izdomāts raksta temats – “Putras ēšanas tradīcijas mūsu ģimenē”. Bērni izdomāja jautājumus un intervēja savus vecākus. Atbildes tika pierakstītas un apkopotas. Skolēni viens otram izstāstīja savu ģimeņu “putras stāstus”. Kopā ar Danu Bulu tika sarīkota arī putras gatavošanas meistarklase. Savārītā putra visiem garšoja. No “Rīgas Dzirnavnieka” tika saņemtas arī veselīgas un garšīgas dāvaniņas. Gribi zināt putras recepti? Vaicā 2.b klases skolēniem! Gribi ar savu klasi piedalīties, izlasi par programmu šeit!