Home » Bez tēmas » Vai iespējams saprast vārdu “karš” ?

Vai iespējams saprast vārdu “karš” ?

November 2020
M T W T F S S
« Oct    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Trešdien daudziem mūsu skolas 7.-9.klašu skolēniem bija iespēja noskatīties “Dvēseļu puteni”- vēsturisku kara drāmu pēc A.Grīna romāna motīviem. Skatītāji iejutās  100 gadus senā pagātnē, kad filmas galvenais varonis  – “sešpadsmitgadīgais Artūrs dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību – pat tad, kad neviens nezina, kurā pusē tā meklējama.  Saviļņojošais stāsts ļauj skatītājam pieaugt kopā ar Artūru un jaundibināto Latvijas valsti, vērojot dzīvi ierakumos zēna acīm, pašaizliedzīgi stājoties pretī ienaidniekam, meklējot īstu mīlestību un mācoties novērtēt brīvības cenu.”(informācija no interneta) Pāc saeansa aptaujātie mūsu skolas jaunieši atzina, ka filma ir ļoti saviļņojoša, baisa, daudzi neslēpa asaras. Mums ļoti jānovērtē tas, ka dzīvojam laikā, kad Latvijas valsts brīvība ir izcīnīta un nav kara, nav tādu šausmīgu pārdzīvojumu par tuviniekiem, savu eksistenci, nākotni un valsti, atzina vairāki jaunieši. Paldies Bauskas Kultūras centram par doto iespēju noskatīties šo filmu!