Home » Bez tēmas » “Skolas somā” – “Sudraba slidas”

“Skolas somā” – “Sudraba slidas”

Iniciatīvas “Skolas soma” ietvaros sestdien, 14.decembrī 2.-3.klašu skolēni noskatījās Nacionālā teātra izrādi “Sudraba slidas”. Pirms izrādes noskatīšanās skolēniem bija lieliska iespēja izstaigāt un apskatīt svētku rotā tērpto Vecrīgu. Arī teātra ēkas apskate daudziem bērniem bija pirmreizējs notikums, skolēni iepazina teātra iekārtojumu, grezno interjeru, kā arī nostiprināja uzvedības etiķeti. Pati lielākā Ziemassvētku dāvana bija  krāšņā un interesantā izrāde. Katru uzrunāja sirsnīgais stāsts par labestīgumu, ģimeniskumu, izpalīdzību, iejūtību un draudzību. Tās ir vērtības, kas svarīgas ne tikai Ziemassvētkos. Saruna par izrādē pausto pēc tam turpinājās arī klasēs. Paldies “Skolas somai”, ka tajā varam smelties tik daudz vērtīga!