Home » Bez tēmas » Aizritējis valodu mēnesis – februāris

Aizritējis valodu mēnesis – februāris

Par valodu mēneša aktivitātēm angļu valodā stāsta skolotāja Iveta Salgrāve. Viņa priecājas, ka G.Rēbuks, S.Dergača (9.a) un E. Ponomarjovs (9.b) piedalījās starpnovadu angļu valodas olimpiādē. Puiši izpildīja olimpiādes uzdevumus labi – 80% Einārs un 81% Gundars, paliekot uzreiz aiz atzinības, ko varēja iegūt par 82% izpildi.
7.b, 8.a un 8.b klases Kahoot vietnē pildīja viktorīnu World Languages (Pasaules valodas): viktorīnas jautājumi bija angļu valodā par dažādām pasaules valstīm, faktiem par valodām, arī vārdu iespējamie tulkojumi, nozīmes. Viktorīnā bija 60 jautājumi. Labākie saņēma pildspalvas, un tie bija 8.a klases skolēni R.Āboliņš, A.Naumovs, E. Sniedzītis.
7.b klase veidoja informatīvus plakātus – Posters- par valodām, angļu valodu, pasaules valodu faktiem. Viens ir šobrīd ir izlikts pie 217.kabineta durvīm, pārējos var apskatīt klasē.