Home » Bez tēmas » Vizuālās mākslas konkursā spoži rezultāti

Vizuālās mākslas konkursā spoži rezultāti

5.martā notikušajā vizuālās mākslas konkursā, kas bija veltīts  XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, ļoti labi veicies arī mūsu skolas pārstāvjiem. 3.-4.klašu grupā 1.vietā skolotājas Rozes Bruģes audzēkne Marta Spruntule, bet Elīzai Bundurei – Atzinība. Arī Elīzas skolotāja ir R.Bruģe.

1.-2.klašu grupā labu žūrijas vērtējumu ieguvušas skolotājas Aijas Dūmiņas audzēknes Heidija Vītola (viņai 3.vieta!) un Sabīne Klīgere (Atzinība). Marta Kamola no 2.b klases saņēmusi Atzinību. Viņas skolotāja ir Anželika Orlova. Vērtēšanas komisijā strādāja  Bauskas MMS Mākslas nodaļas vadītājs Ainārs Pastors, Bauskas MMS tekstila, kompozīcijas un zīmēšanas pasniedzēja Iveta Līdere un  Bauskas un Rundāles novadu vizuālās mākslas un tehnoloģiju MA vadītāja Daiga Sējēja. Sveicam visus ar panākumiem!