Home » Bez tēmas » Dejotāji skatē iegūst 1.pakāpi un LIELO IESPĒJU !

Dejotāji skatē iegūst 1.pakāpi un LIELO IESPĒJU !

April 2021
M T W T F S S
« Mar    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

4.martā notika XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu”
repertuāra apguves un dalībnieku atlases skate Bauskas un Rundāles deju kolektīviem. Tajā piedalījās arī mūsu skolas 5.-7.klašu deju kolektīvs “Ganiņi” skolotājas Santas Zemītes vadībā. Saņemti skates rezultāti. Priecājamies, ka kolektīva sniegums un skolotājas darbs novērtēti ar 1.pakāpes diplomu un 43,7 punktiem. Skatē piedalījās 28 deju kolektīvi no mācību iestādēm un BJC. Dejotājus vērtēja ļoti autoritatīva un profesionāla žūrija :  Jānis Purviņš, horeogrāfs, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” virsvadītājs, Laureātu koncerta mākslinieciskais vadītājs; Dagmāra Bārbale , horeogrāfe, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” virsvadītāja un horeogrāfe inscenētāja, deju skolas “Dzirnas” pedagoģe; Iluta Mistre , horeogrāfe, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” virsvadītāja, Lielvārdes deju kolektīva “Pūpolītis” vadītāja”; Zanda Mūrniece , horeogrāfe, Valsts izglītības satura centra vecākā referente, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” virsvadītāja, Dziesmu un deju svētku padomes locekle; Inga Pulmane , horeogrāfe, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas
deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” mākslinieciskās vadītājas asistente un virsvadītāja, deju ansambļa “Teiksmiņa” vadītāja.  Šī skate ir pirmais lielais solis uz piedalīšanos Dziesmu un deju svētkos, mūsu dejotāji to darījuši pārliecinoši. Cerēsim, ka tad, kad maijā būs apkopoti rezultāti skatēm visā Latvijā, arī mūsējie tiks iekļauti Dziesmu un deju svētku dalībnieku pulkā!