Home » Bez tēmas » Tautas bumbas sacensībās uzvar 5.b klase

Tautas bumbas sacensībās uzvar 5.b klase

Bauskas pilsētas pamatskolas 4.-6. klases nedēļu iesāka aktīvi, pirmdien jau plkst. 12:30 notika tautas bumbas sacensībss, kur spraigas cīņas notika līdz vēlai pēcpusdienai. Piedalīties varēja visi skolēni, jo katru puslaiku varēja mainīt spēlētājus. Sparīgas bija 4.klases,  nebaidoties stājās pretī 5. un 6.klasēm.
1.vietu izcīnīja 5.b klase, kas bija kā labs treniņš “Sporto visa klase” tautas bumbas sacensībām, kas norisināsies šo piektdien Pļaviņās. 2.vietu ieguva 4.b klase, 3.vietā – 6.a klase. Par spēļu norisi un tiesāšanu rūpējās sporta skolotāja Ieva Šteinberga. Viņa vērtē, ka tautas bumba ir tik demokrātiska sporta spēle, kurā varētu  piedalīties katrs, lai savā ikdienā ieviestu vairāk kustību un sportisku aktivitāšu. Būsim sportiski, un mūsu veselība no tā tikai iegūs, novēl skolotāja !