Home » Bez tēmas » Karjeras stundā – viesi no Saulaines

Karjeras stundā – viesi no Saulaines

Saulaines profesionālās vidusskolas pārstāvji – pedagoģe Sanita Collenkopfa un 2. kursa audzēknis Edgars Klincēvičs raksturoja mācību iestādē apgūstamās specialitātes. Tās ir – datorsistēmu tehniķis, automehāniķis, lauku īpašuma apsaimniekotājs, viesmīlības pakalpojumu speciālists, ēdināšanas pakalpojumu speciālists, klientu apkalpošanas speciālists, pavārs un lokmetinātājs. Pārskatāmā prezentācija un atraktīvi uzņemtā filmiņā devītklasnieki guva priekšstatu gan par skolas mācību procesu, gan ārpusstundu aktivitātēm. Skolēni izpildīja krustvārdu mīklu un improvizētu “kontroldarbu”, lai izvērtētu savas zināšanas par Saulainē apgūstamo.

Ja vēlies uzzināt vairāk par izglītības programmām Saulaines PV, apmeklē šīs skolas mājas lapu http://www.saulainespv.lv/