Home » Bez tēmas » Piedalās tērpu skatē un mākslas darbu konkursā

Piedalās tērpu skatē un mākslas darbu konkursā

Bauskas pilsētas pamatskolas 6. klases meitenes demonstrē kolekciju «Gadskārtu raksti»
Foto no “Bauskas Dzīves” (V. Auzāns)

31. martā Bērnu un jauniešu centrā notika skate, kurā piedalījās arī mūsu skolas pedagoģe Daigas Sējēja un 6.a klases meitenes M. Ābele, M. Dziļuma, E. Zaumane, B. Grīnberga-Zaļkalne, H. Minkeviča, D. Gaile un L. Tihanova, kas bija sagatavojušas kolekciju «Gadskārtu raksti».

Tērpus vērtēja rokdarbniece Velga Katkeviča, deju pedagoģe Ligita Irbīte un rotu māksliniece Ginta Zaumane.

Mūsu meiteņu veikums arī tika izvirzīts Zemgales reģiona skatei, kas notiks 24. aprīlī Bauskas kultūras centrā.

Vienlaikus BJC risinājās arī vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkurss «Rakstu darbi». Iespēju piedalīties Zemgales reģiona izstādē, kura no 8. līdz 24. aprīlim būs skatāma Bauskas muzejā, līdzās citu skolu audzēkņu darbiem nopelnīja arī mūsu 9. klases meitenes ar kopdarbu “Latvijas raksti”. To veidoja L. Platā, S. Rusaja, S. Koroļkova, E. Pole un B.B. Saulīte kopā ar vizuālās mākslas skolotāju D. Sējēju.