Home » Bez tēmas » Ēdīsim un dzīvosim veselīgi

Ēdīsim un dzīvosim veselīgi

Pasākums ar šādu moto notika 15. aprīlī Uzvaras vidusskolā, kur kopā ar vēl 6 novada skolu komandām piedalījās mūsu skolas 7.a klases skolēni. Dinija Salasgrāve, Elīna Stašāne, Luīze Druviņa, Anrijs Bērziņš un Kristians Bohans bija sagatavojuši atraktīvu mājas darbu par dārzeņu, ogu un augļu nozīmi veselīgā uzturā. Vēl skolēni savas zināšanas pārbaudīja testā par augļiem un ogām un gatavoja ēdienu. Krāsainais mūsu skolēnu pagatavotais kokteilis un veselīgie salāti ne tikai skaisti izskatījās, bet arī labi garšoja. Gan gatavojoties pasākumam, gan tajā piedaloties, skolēni guva lielāku izpratni par to, ko mēs ēdam, vai pareizi izvēlamies produktus. Visi dalībnieki saņēma pateicības balviņas. Kopā ar šo komandu bija arī viņu mājturības un tehnoloģiju skolotāja Daiga Sējēja.

Ēdīsim un dzīvosim veselīgi - 01 Ēdīsim un dzīvosim veselīgi - 02 Ēdīsim un dzīvosim veselīgi - 03 Ēdīsim un dzīvosim veselīgi - 04