Home » Bez tēmas » Mācību gads 1.-8.klasēm noslēdzies. Lai dzīvo vasara!

Mācību gads 1.-8.klasēm noslēdzies. Lai dzīvo vasara!

Kamēr 9.klašu skolēni cītīgi kārto valsts pārbaudījumus, 1.-8.klašu skolēniem šis mācību gads jau noslēdzies. Saulainajā  skolas pagalmā 28.maijā pulcējāmies uz pēdējo darba līniju. Direktora vietniece Anna Dupure raksturoja šo gadu kā labiem mācību rezultātiem bagātu un pasniedza skolotājiem un skolēniem atzinības rakstus par panākumiem mācību darbā (olimpiādēs apbalvoto skolēnu sarakstu vari skatīt kādā no iepriekšējiem rakstiem!). Iveta Semjonova pateicās visiem interešu izglītības kolektīvu dalībniekiem, vecākiem  un skolotājiem un apsveica skolēnus ar jaunu rekordu – šovasar no mūsu skolas vairāk nekā 100 skolēnu piedalīsies 11.Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Sporta skolotājs Raivis Maķevics uzteica labākos sportistus un par sportiskāko klasi nominēja 4.b, bet Eināru Lazdiņu atzina par atlētiskāko skolēnu mūsu skolā. Eināram arī tika uzticēts gods pie skolas fasādes mastā ievietot novada karogu, kas turpmāk tur atradīsies visu laiku. Līnijas turpinājumā skolas direktors Jānis Rumba aicināja skolēnus vasaras brīvlaikā nebūt pārdrošiem un ievērot skolā apgūtos noteikumus gan par rīcību ārkārtas situācijās, gan uz ūdeņiem, gan piedaloties ceļu satiksmē. 8.klases skolniece Adriana Miglāne visiem veltīja dziesmu. Pēc līnijas skolēni devās uz pēdējām stundām šajā mācību gadā, lai dienas beigās saņemtu liecības.

Lai visiem interesanta, darbīga un saulaina vasara!

DSCF1946 DSCF1953 DSCF1959 DSCF1971 DSCF1976 DSCF1981 DSCF1984