Home » Bez tēmas » Sveicam Endiju Zaumani

Sveicam Endiju Zaumani

Mūsu skolas 7.a klases skolniece Endija Zaumane var lepoties ar jauniem panākumiem ūdensmotosportā. Sacensībās, kas 26.septembrī notika Tartu (Igaunijā), meitene ieguvusi 1.vietu jauniešu klasē JT-250. Viņa ieguva arī 1.vietu GT-15 klasē. E. Zaumane pārstāv Bauskas ūdensmotosporta komandu «Mēmeles sports».

Meitene ar ūdensmotosportu nodarbojas no 10 gadu vecuma. Kādas pavasara talkas laikā pie upes viņai bijusi iespēja izbraukt ar sacīkšu laivu, kopš tā laika “laivošana” aizpilda lielāko daļu viņas brīvā laika, stāsta Endija. Par to, ka Endijai šis sporta veids padodas, liecina daudzās medaļas, kas atvestas no sacensībām gan Latvijā, gan ārpus tās. Ar meitas panākumiem lepojas viņas ģimene, īpaši  tētis Jānis Zaumanis, viņš ir Endijas treneris.

image (2) image (3) image