Home » Bez tēmas » Apsver iespēju mācīties Bauskas Valsts ģimnāzijā

Apsver iespēju mācīties Bauskas Valsts ģimnāzijā

9.klases skolēniem vēl dažas nedēļas ir laiks pārdomām par savu nākamo izglītības iestādi. 22.aprīlī sešas mūsu devītklasnieces apmeklēja Bauskas Valsts ģimnāziju, kur bija Atvērto durvju diena. Ar prieku tur sastapām mūsu skolas pagājušā gada absolventes Karolīnu Auziņu un Elīnu Poli. Viņas piedalījās literāri muzikālajā uzvedumā, ko bija iespēja noskatīties pasākuma dalībniekiem. Direktora vietniece metodiskajā jomā  Malda Ignatjeva, direktora vietnieces izglītības jomā Maruta Lagzdiņa un Terēzija Pundure stāstīja par izglītības programmām, iestāšanās noteikumiem, skolas piedalīšanos dažādos projektos, skolēnu panākumiem. Ģimnāzisti dalījās iespaidos par mācību procesu dažādās programmās, ārpusstundu aktivitātēm, ārzemju braucieniem uz Itāliju, Spāniju un Poliju. Pēc tam gidu pavadībā bija iespēja izstaigāt skolas mācību telpas, apmeklēt lasītavu un uzkāpt skolas tornītī. Katrs skolēns saņēma arī detalizētu mācību procesa aprakstu un skolas bukletu.

DSCF5313DSCF5315 DSCF5326 DSCF5329 DSCF5334 DSCF5336 DSCF5337