Home » Bez tēmas » Ekskursija kā pārbaudījums

Ekskursija kā pārbaudījums

7.b klases skolniece Keita Asone  stāsta par klases ekskursiju. Šī bija pagājušajā mācību gadā nopelnītā balva par piedalīšanos novadu konkursā “Gada klase”.

“Sākumā mēs devāmies uz Siguldu – trasi “Mežakaķis”. Tas ir piedzīvojumu parks, kurā jāstaigā pa gaisa takām un jāpārvar šķēršļi. Emocijas bija neaprakstāmas, jo trases bija augstu. Tad  pierādījās mūsu klases biedru atbalsts un tas, cik mēs varam būt draudzīgi viens pret otru. Daži bērni izstājās, jo nevarēja iziet trasi, bet lielākā daļa klases bija vienā grupiņā, kurā mēs gājām viens aiz otra un palīdzējām pārvarēt bailes un mācījāmies,  kā vieglāk pārvarēt grūtības. Piemēram, mūsu klases biedrs trases vidū bija noslīdējis no dēļa un netika atpakaļ, daudzi viņu atbalstīja un mācīja, kā tikt atpakaļ uz trases, un viņam izdevās. Zēni palīdzēja meitenēm un meitenes palīdzēja zēniem, un mēs kopīgi izgājām trases. Vēlāk mēs braucām uz kino ‘’Lora’’. Mēs ēdām popkornu un skatījāmies jauno latviešu  filmu ‘’Vectēvs, kurš bīstamāks par datoru’’. Ekskursija bija izdevusies, ieguvām daudz pozitīvu emociju.” Keitas sacīto apstiprina arī klases audzinātāja Olga Vinogradova. Viņa priecājas, ka skolēni ir izpalīdzīgi un prot kopā ne tikai atpūsties, bet arī pārvarēt grūtības.