Home » Bez tēmas » 1.b klases dambretisti – labākie !

1.b klases dambretisti – labākie !

24. novembrī noslēdzās pirmā Bauskas novada projekta «Bauskas novada dambretes dienas 2017» sacensības. Tās bija 1. klašu skolu komandu sacensības, kas notika Bauskas pilsētas pamatskolas telpās.

Sacīkstes šoreiz noritēja stafešu formātā, kas nozīmēja, ka liela nozīme ir katram komandas dalībniekam. Pēc izdarītā gājiena spēlētāji mainījās.

Sacensībās uzvarēja Bauskas pilsētas pamatskolas komanda ar 15 punktiem. Komandai bija tikai viens neizšķirts rezultāts- pret Bauskas sākumskolu, pārējās visās spēlēs uzvarēja. Sacensībās spēlēja 1.b klases skolēni  Luīze Līna Birkmane, Roberts Enkurs, Roberts Maikūns, Selīna Rasa, Zane Lea Zunda, Renārs Staškevics. Skolēnus sacensībām sagatavoja skolotāja Inta Šarikova.

Otrajā vietā Bauskas 2. vidusskolas komanda ar 10 punktiem. Trešo vietu ieguva Pilsrundāles komanda ar 9 punktiem. Par dambretes aktualitātēm informēja skolotāja Inta Šarikova.