Home » Bez tēmas » Izglītojoša diena pedagogiem un vecākiem

Izglītojoša diena pedagogiem un vecākiem

30.novembrī mūsu skolas skolotāji pulcējās uz izglītojošu sarunu, kuras tēma bija “Caurviju prasmes”. Par pārmaiņām izglītības saturā ar pedagogiem runāja Ieva Kalniņa, latviešu valodas, literatūras un radošuma skolotāja, klases audzinātāja un Mūžizglītības un kultūras institūta lektore. Par lektores daudzpusīgo personību liecināja prasme uz ikdienas situācijām skolā un klases audzinātāja darbā palūkoties netradicionāli, dažreiz pārsteidzoši. Ieva Kalniņa šajā dienā uzrunāja arī skolēnu vecākus, kuri bija pulcējušies uz skolas vecāku tikšanos. Sarunas tēma bija “Bērni kā 21.gadsimta izaicinājums”.Vecāki vēlāk atzina, ka saruna bijusi vērtīga, izzinoša, pēc tās bija daudz pārdomājama. Pēc tam vecākiem bija iespēja satikties ar klašu audzinātājiem un priekšmetu skolotājiem, pārrunāt klases kopīgās aktualitātes, kā arī individuālus jautājumus.