Home » Bez tēmas » Novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde – Raiņa un Aspazijas zīmē

Novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde – Raiņa un Aspazijas zīmē

Novada latviešu valodas olimpiāde – Raiņa un Aspazijas zīmēBauskas Valsts ģimnāzijā 26. janvārī norisinājās Bauskas un Rundāles novadu latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8.-9.klasēm. Kā atzina latviešu valodas skolotājas Dina Ālmane un Ieva Mašale, uzdevumi no dalībniekiem prasīja labas zināšanas par 2014. gada kultūras dzīves notikumiem, kā arī labi pārzināt Raiņa un Aspazijas dzīves gājumu un daiļradi, jo abiem dzejniekiem šogad nozīmīga jubileja – 150. No mūsu skolas dalībniekiem tas vislabāk izdevās 9.a klases skolniecei Karolīnai Auziņai. Viņa kopvērtējumā ieguva 2. vietu. 8.klases skolniece Elizabete Domokejeva saņēma atzinību. Olimpiādē piedalījās arī Santa Koroļkova, Kristiāna Purmale, Sindija Rusaja, Elvijs Smiltiņš un Annija Varnevica.

P.S. Par Raiņa un Aspazijas jubilejas gada pasākumiem un aktualitātēm vairāk vari uzzināt, apmeklējot mājas lapu http://www.aspazijarainis.lv/.