Home » Bez tēmas » Lai vasara būtu droša

Lai vasara būtu droša

Mācību gads tuvojas noslēgumam, un skolēni ar nepacietību gaida lielo brīvlaiku. Lai tas nesagādātu nepatīkamus pārsteigumus, šonedēļ kopīgi cenšamies uzspodrināt savas zināšanas par drošību.
Vairāki sākumskolas klašu kolektīvi jau tradicionāli devās uz VUGD Bauskas nodaļas rīkoto atvērto durvju pasākumu.
20.maijā skolotāja lomā iejutās «Latvenergo» akciju sabiedrības «Sadales tīkls» dienvidu reģiona ekspluatācijas Bauskas nodaļas vadītājs Gundars Krūmiņš. Viņš vairākās klasēs vadīja nodarbības par elektrodrošību, notika sarunas, tika demonstrētas mācību filmas. 4.b klases skolēni Einārs un Niks atzina, ka ir ļoti svarīgi zināt, ko drīkst un ko nedrīkst darīt ar elektrību. Viņi domā, ka vasarā mācēs izvairīties no bīstamām situācijām.
Pēdējā mācību nedēļā notiks arī policijas darbinieku organizētas lekcijas.

IMG_5414 DSCF1823 DSCF1828 DSCF1829 DSCF1830 DSCF1832